úterý

RECENZE: Teint ideal od Vichy


 Před třemi týdny mi domů dorazil balíček se dvěma novými makeupy od Vichy. A tak bych se s vámi chtěla podělit o své pocity, jak mi vyhovovaly... případně nevyhovovaly. :)
 Oba dva jsou ze stejné řady. Ten ve skleněné lahvičce je určen pro normální a smíšenou pleť, zatímco ten druhý, ošklivější, v tubě bude vhodný naopak pro tu suchou.
 K dostání jsou pouze čtyři odstíny. Já měla možnost vyzkoušet ten nejsvětlejší - 015. Jenže... Na mé bílé pleti je to stále pořádná oranžáda, která se opravdu nedá nosit. A to i když jsem se snažila na pleť nanést naprosté miminum. A tak pokud jste bledule, jako já, máte smůlu, protože ani jeden makeup nebudete moct nosit.

(Foceno v době nemoci. Proto mám na fotce tak popraskané rty.)

 Škoda jen, že se nevyrábí ve světlejším tónu. Na pleti mi totiž ten pro smíšenou pleť vyhovoval. Po nanesní byla tvář krásně sametová. Efekt masky se nekonal. Alergická reakce nebo vyvolání akné také nezpůsobil. Krytí bylo také velmi slušné. Jen jak už jsem napsala, odstín byl pro mě zklamáním.
 Také se mi líbí, že neobsahuje žádné parabeny, obsahuje termální vodu a má ochranný faktor SPF 20.
 Jenže je pro mě absolutně nepoužitelný. 
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©