pátek

BEAUTY: Sluneční ochrana


Budou to tři týdny, kdy jsem se odhodlala jít mezi lidi. Chtěla jsem poznat někoho, kdo přemýšlí podobně jako já a najít si přátele. A tak jsem se vydala na vegan piknik do Stromovky. Byl to jeden z těch nejhezčích dnů za poslední dobu. Bylo mi tak hezky. Jsem ráda, že jsem překonala svůj strach, protože jsem tak poznala tolik zajímavých a hlavně laskavých lidí.
Při tom povídání jsem si ale neuvědomila, že jarní sluníčko může být zrádné. A tak jsem se druhý den divila, jak je možné, že mám spálená ramena a obličej. Proto jsem vytáhla staré zásoby a pořídila si rovnou nové. Na dalším pikniku už jsem se sluníčka bát nemusela.


Ta bílá lahvička s názvem even better dark spot defense je novinkou. Chrání jak proti UVA, tak UVB paprsky. Předchází vytváření pigmentových skvrn. Má ochranný faktor SPF 45. Pro bledule, které se hned spálí, jako dělaný. Na pleti nevytváří šmouhy, takže nikdo nepozná, že jste ho nanesli. Pleť rozzáří. U některých opalovacích krémů mívám problém, že mi podpoří tvorbu akné. Naštěstí v tomto případě se toho bát nemusíte. Takže je jedno, zda máte suchou nebo mastnou pleť.
Koupíte jej za 790 korun v prodejnách Clinique.


Byla jsem v týdnu fotit konzultantky v Sephoře v Palladiu, kde probíhala akce Clinique. A tak se tady s Vámi podělím o pár fotek. :)
Pokud rády dostáváte dárky k nákupu, máte šanci si z Clinique odnést malou a nebo velkou plechovku, které poté můžete využít na skladování sušenek nebo jako box na vatové tampónky. Ta velká obsahuje pět miniatur těch nejlepších a nejoblíbenější produktů. Rtěnku, řasenku, krém na kruhy pod očima, cc krém a protivráskové sérum.
Více se o této akci dočtete na facebook stránkách Clinique.

SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©