pondělí

DIARY: Veganský piknik


Včerejší den byl tím nejhezčím dnem poslední doby. :) Nechápu jak je možné, že mi přijde každý den ještě lepší než ten předchozí. Jsem tak neskutečně šťastná. Opravdu. A moc.

Neděli jsem strávila ve společnosti báječných lidí. Pořádala jsem ve Stromovce veganský piknik, kterého se alespoň podle facebook stránek zúčastnilo padesát lidí. :) Když jsme si četly, že se se zúčastní 55 lidí a 100 možná, začaly jsem mít obavy, zda jsme to s tím šířením přes všemožné facebook skupiny nepřepískly. Ale nakonec to dopadlo skvěle. 
Také jsme měly obavy z počasí. Ale i to nám nakonec přálo. Jednoduše to bylo báječné nedělní odpoledne. Milí lidé, veganské dobroty, příroda, frisbee... Skvělá kombinace.


Nakonec jsem ještě večer strávila s dalšími, novými lidmi, se kterými jsem měla možnost zahrát si florbal. Na střední mě moc bavil. Jenže po škole už jsem si neměla s kým zahrát. Ve třídě osmnácti holek jsem byla jediná, kterou to bavilo. :D Ani jsem netušila, jak někoho najít. A tak mi nezbylo nic jiného než se smířit s tím, že už si nikdy v životě týmové sporty nezahraji. Doteď mě to mrzelo.
A tak si dokážete představit mé nadšení, když jsem měla možnost si s někým zahrát. Navíc to vypadá, že budu mít každou neděli takhle povedenou. :) Jupííí.
Jsem neskutečně šťastná.


Pokud byste měli chuť se takového veganského pikniku zúčastnit, podívejte se na tyto facebook stránky.
Podmínkou je jen přinést nějakou vegan mlsku. Nic víc není třeba. :) 
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©