čtvrtek

BEAUTY: Nejlepší kartáč na světě


Budou to dva roky zpátky, kdy se mě kamarádka ptala, zda bych jí doporučila tangle teezer. Přestože jsem tři roky nepoužívala jiný kartáč, už tehdy jsem váhala, zda jí ho můžu vychválit, aby poté nelitovala. Všichni na tento zázračný kartáč do ruky pějí ódy. Ale já už tehdy začala zmiňovat negativa a přesto jsem jí řekla, že zároveň jsem už od školky na žádný dobrý kartáč nenarazila a že je to prozatím jediný, který si s mými vlasy poradí.


Ve skrytu duše jsem doufala, že zase objevím takový hřeben, se kterým jsem byla spokojená ještě v letech, kdy jsem navštěvovala mateřskou školu. Povedlo se. Po třech letech jsem odložila tangle teezer a našla onen dokonalý hřeben. Čekal na mě v drogérii DM. Koupila jsem si ho náhodou, když jsem přespávala u kamaráda a druhý den ráno jsem se neměla čím učesat. Bezmyšlenkovitě jsem sáhla po jednom z kartáčů, nehledě na cenu a zkoumání štětin. Doma jsem zjistila, že jsem si přinesla svatý grál.

SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©