pátek

OCHUTNÁVÁME: Na nákupu v Country Life


(cena tofu burgeru - 49 korun)

Copak asi jí vegani, když nemají čas si něco připravit a hledají něco rychlého a dobrého k jídlu? Nedaleko školy mám prodejnu Country Life v Jungmannově ulici. Kromě jídla s sebou a klasické zdravé výživy si sem můžete zajít na oběd.
 Nečekejte klasickou restauraci, spíše takovou rychlo jídelnu. Je to mini podnik, kde je ve dvanáct hodin k nehnutí. Na výběr máte vždy ze dvou jídel. Nechybí ani vařící polévka. :D
Jídlo také není tak dobré, že byste si z toho sedli na zadek a porce také nejsou jako pro dvoumetrové statné muže... Ale stále lepší najíst se po několikaminutovém čekání ve frontě v Country Life než čekat třicet minut v restauraci.  Oběd si můžete tedy sníst v druhém patře prodejny, kde se budete mačka s dalšími lidmi a nebo si jej můžete nechat zabalit s sebou a sníst si ho v práci nebo ve škole.

Pokud nebudete mít chuť na teplé jídlo a nebo jen nechcete ztrácet minuty drahocenného času čekáním ve frontě k obědovému pultu, v lednici u pokladny objevíte veganské burgery i sendwiche. Doporučuji tofu burger, který je vážně moc dobrý. :)


Co už Vám ale nedoporučím, je tento výrobek. Odpornější pudink jsem neměla. :D Kdyby uvnitř nebylo musli, rázem by skončil v odpadkovém koši. Chutnalo to, jak vanilkový pudink z vody. :D Opravdu nic dobrého, co bych Vám mohla doporučit.


Zbožňuji borůvky. Jako malá jsem milovala právě borůvkové jogurty. Sice tento nechutná jako ten klasický, na který jsem byla v dětství zvyklá, ale také není vůbec špatný. :) Ony to ty borůvky přebijí. :D Takže tento jogurt mohu označit za zatím nejchutnější, který jsem měla.
Stále je daleko chutnější než ten vanilkový pudink. :D
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©