čtvrtek

NOVINKY: Je třeba se rozmazlovat


Je třeba se rozmazlovat. :) Zvláště ve zkouškovém, kdy člověk propadá panice, protože má pocit, že nic nestíhá a nezvládá. Shopping u mě tak funguje jako šance k odreagování se.


Každoročně si během roku pořídím alespoň troje sluneční brýle. Možná byste u mě očekávali zásobu a výběr z nejrůznějších tvarů a barev. Omyl. Moje sbírka by se sice mohla skládat z různých barev, ale polorozpadlých nenositelných brýlí. Ne, že bych nevlastnila obal na brýle. Ale i ten největší  dostupný v obchodech, který jsem si pořídila, je stále malý. Takže jej nakonec nepoužívám. Brýle jsou tak během jednoho měsíce poškrábané a během druhého rozsedlé. :D
A tak mi nezbývá, než se smířit s tím, že si každé dva měsíce pořizuji nové.


Svetrů není nikdy dost. :) A když jsou slevy v F&F, jednoduše neodolám.


Poslední kus ve výprodeji. Sice mám nohu třicet osm a půl a ne třicet osm, ale pro krásu se musí trpět. Babička vždy při rozčesávání mých kudrnatých vlasů říkávala:"Trp parádo, trp." A přesně tohle si říkám pokaždé, když si koupím nějaké pěkné nepohodlné boty. A právě tyhle od Bati mě uchvátily. Musela jsem je mít. Navíc jsem si říkala:"Jen za pět set korun. Nekupte to." :)


Protože ráda dělám radost i druhým, když jsem spatřila tyhle boty, bylo mi jasné, že jimi udělám kamarádce neskutečnou radost. Zbožňuje růžovou a už pár týdnů si stěžuje, že nikde nemůže najít čistě růžové tenisky, které by se jí líbily. Takže jakmile jsem uviděla tyhle růžové Diadora, musela jsem jí je pořídit. :)
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©