pondělí

Mezi moje nejoblíbenější laky patří...


Stejně tak jako se mění roční období, měníme i šatník a styl oblékání. Huňaté svetry a teplé kabáty uklízíme na dno skříní. Temné barvy nahrazujeme světlejšími tóny.
Ráda bych Vám ukázala laky, které bych mohla označit za své aktuální oblíbence. Jak si můžete všimnout, dávám přednost zejména jemným pastelovým tónům (viz fotografie vlevo).
Také jsem si oblíbila tuhle modrou dvojku od Rimmelu. Někdy Vám tyhle dva odstíny ukážu v kombinaci nanesená houbičkou. Vypadají naprosto geniálně.
Nakonec nesmí chybět tradiční červené odstíny. Ty už ale nenosím tak často, jako tomu bývalo. Mám je nejraději v zimním období. Nehty si jimi lakuji prakticky denně. Ale teď jsem od nich upustila. Namísto červené u mě v posledních týdnech dominovala bílá. A tak zatímco světlé neutrální tóny nanáším na den, červeně si nehty lakuji na večerní příležitosti. Červená je přece jen křiklavější a poutá daleko větší pozornost. :)

Jaké barvy laků nosíte Vy?
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©