čtvrtek

Do budoucnosti nevidím


Přestože jsem v posledních měsících randila jako divá, jako kdybych se snažila objevit muže svých snů, ve skutečnosti jsem po dalším vztahu netoužila. Necítila jsem se připravená. Všechno to, co jsem zažila v posledních měsících mi pomohlo poznat sebe samotnou a uvědomit si, jakého člověka vedle sebe jednou budu chtít. Potkala jsem nejrůznější muže. Každý byl něčím odlišný a ani jeden z té spousty mi neučaroval. Ani jeden se nestal tím princem na bílém koni, kterého si jako malé holčičky vysníme.
 Mám pocit, že za těch pár měsíců jsem dohnala ty roky, které byly mé kamarádky svobodné. Srovnala jsem si v hlavě co chci a hlavně to, co nechci. Nejsem šikovná? :D Je třeba se umět pochválit.


Každý se z rozchodu dostává po svém. Já jsem si užívala pozornosti, které se mi do té doby nedostávalo. Zmiňovala jsem se Vám, že jsem si při rozchodu myslela, že o mě žádný muž ani nezavadí, protože nejsem pěkná? Je to zajímavé, co s Vámi provede pětiletý vztah s člověkem, který Vás ve vztahu nedocení, vedle kterého se necítíte hezká. Neměla jsem se ráda. Nevěřila jsem si. Myslela jsem si, že musím být lidem vděčná za to, že mi věnují sebemenší pozornost a že se jim za to musím náležitě odvděčit. Nemusím. Stále si to opakuji a snažím se si to vtlouct do hlavy.
Poslední měsíce vší té pozornosti mi moc pomohly. Zvedlo mi to sebevědomí. Začala jsem si sebe více vážit. Mám pocit, že jsem daleko silnější, už ne tak zranitelná.
Všechno zlé je pro něco dobré. :)


V okamžik, kdy jsem si v hlavě srovnala, že chci být jednoznačně sama, nevázat se a užívat si samoty, mi někdo vstoupil do života. Ve chvíli, kdy jsem přestala hledat, se objevil. Od první minuty jsme si rozuměli, jako kdybychom se už znali. Na nic jsem si nehrála. Byla jsem od první minuty upřímná a svá.
Ani netušíte, jak mě to zaskočilo. V hlavě jsem měla zmatek. "Přece jsem si řekla, že budu sama. Jsou to jen tři měsíce od rozchodu," neustále ke mně promlouval jeden hlas v hlavě.  V první moment jsem se cítila tak provinile, že jsem si tak náhle našla někoho, s kým mi je dobře. Myslela jsem si, že budu minimálně půl roku, ideálně rok sama, abych neranila bývalého přítele. Ale jakmile mi jeho maminka s radostí oznámila, že už si někoho našel, všechny výčitky byly tytam. Ulevilo se mi, že mohu být konečně šťastná.
Jak je tomu teď a jak se vše bude vyvíjet? Uvidíme v příštím článku. Nechci to zakřiknout.
Ale co Vám teď mohu říct je to, že mi je teď neskutečně dobře. Jsem po dlouhé době šťastná.

A na závěr pro Vás mám recept na tu nejlepší z nejlepších snídaní. :)
Rozmixujte jeden banán společně s vychlazeným sojovým mlékem a chia semínky. Čím více přisypete semínek, tím docílíte pudinkovější  konzistence. V těchto horkých dnech je to ta nejbáječnější snídaně, ale také dezert. 
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©