pondělí

Musí přijít konec


Za poslední měsíce jsem poznala tolik lidí. Navázala spoustu nových, ač bych ráda napsala životních, tak bych spíše povrchních, přátelství a prorandila celé týdny. Dokonce už jsem si říkala, že bych mohla založit "nenápadně" anonymní blog s názvem Zrzka v Praze, ve kterém bych vždy jeden celý článek věnovala jednomu člověku, jak by řekla kamarádka:"exotovi", kterého jsem poznala. Jinak se to asi říct nedá. Ale co schůzka, to nějaká zvláštnost. Až jsem si pokládala otázku, co se to na mě lepí za zvláštní lidi.


Když jsem po prvních měsíci vyprávěla zážitky v kroužku, ve kterém seděla má nejlepší kamarádka a její maminka s babičkou, smály se mým historkám několik hodin a nakonec mě pobízely k tomu, abych začala psát fejetony. O takové peprné zážitky se přece stojí podělit i s ostatními. A nebýt událostí posledních tří týdnů, asi bych i s takovýmto blogem začala. :D Ale není všem dnům konec. :D Třeba se takového peprného blogu ještě v budoucnu dočkáte.


Za ty týdny poznávání si člověk urovnával v hlavě, co chce a nechce. Hledala jsem sebe samotnou. Někdy mi bylo tak skvěle, že jsem si říkala, že už to lepší být nemůže. Potom zase přišel neskutečný propad, kdy jsem se cítila na dně. Nahoru a dolů a zase nahoru. :) Poslední půl rok pro mě byl náročným obdobím...  Jedním z těch nejtěžších a nejdůležitějších v mém životě. Hledání sebe sama.
Jsem tak ráda za všechny ty lidi, které jsem v posledních měsících poznala, bez ohledu na to, zda se ke mně zachovali dobře nebo špatně. Zda se jedna se jednalo, jak říká kamarádka, o exoty nebo ne. Vše mě posunulo dál. Měla jsem tak šanci se zase o sobě něco dozvědět. Měla jsem šanci stát se (snad) lepším a silnějším člověkem.

Název článku jsem zvolila záměrně. Musí přijít konec, aby nastal nový začátek. Abychom započali novou etapu svého života, je třeba tu předešlou ukončit. Otočit život o 180 stupňů. Zbavit se všeho a všech, kteří nám v životě ubližují a nedělají nás šťastnými. Dokázat odejít od lidí, kteří nás sráží, i když je to rodina. 
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©