čtvrtek

CHUBBY STICK CHEEK COLOUR BALM


Já vím, já vím... Dva roky vám tady píšu v každém druhém článku ódy na chubby sticky, až to může být jednomu otravné. Pár měsíců tady nebyla o žádném ani zmínka a najednou Clinique přišlo s novinkou... s ještě baculatějšími chubby sticky na tvář... Takže další asi milióntý článek o nich je na světě.
Zamilovala jsem si tyhle dva odstíny 01 amp´d up apple a 04 plumped up peony. Používám je jak na tvář tak na rty, protože mi svou jemností připomínají původní nevýrazné chubby sticky.
Mojí první tužkovou tvářenkou byla tvářenka od Clinique. Naprosto jsem si ji zamilovala. A nejen já, takže jakmile ji vyzkoušela některá z mých kamarádek, už si ji psala na wishlist. Jako mladší jsem používala rtěnku i na tváře, aby mi odstíny ladily. Teď tomu je zase naopak. Protože jsem někdy líná a mám malou kabelku, vystačím si s touto tvářenkou i na rtech.
SHARE THIS POST

1 komentář:

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©