pátek

SEX UŽ NA TŘETÍ SCHŮZCE?


Po první schůzce se neozvat minimálně den, ideálně tři dny. Dělat za každou cenu nedostupnou nebo nedostupného. Nemít sex před třetí schůzkou. Zásady randění. Existují nějaké? Drželi jste se někdy takovýchto rad?
Zvláště mě zaujala ta poslední, kterou všichni známe z hollywoodských filmů. Nemít sex před třetí schůzkou. Sex už na třetím rande. Když jsem tuto otázku pokládala svým přátelům, odpovědi mě přesvědčily o tom, že bych snad článek měla nazvat Sex až na třetím rande? Kohokoli jsem se zeptala s výjimkou jedné mé věřící kamarádky, která mě neustále nabádá, že mám abstinovat, abych si počkala na toho pravého, nikdo nic nenamítal proti sexu na první schůzce.

Mám přátele do větru a nebo je to spíše o tom, že nežijeme v osmnáctém století a není třeba ztrácet čas? Všichni hledáme toho pravého člověka, a tak čím více lidí poznáme, tím větší máme šanci, že toho druhého, který k nám pasuje, objevíme. Život je krátký, a tak všichni žijeme okamžikem namísto toho, abychom s druhým randili, jako s prvním partnerem, se kterým jsme měli sex po třech měsících vztahu. Sama si nedokážu představit, že bych takovou dobu opětovně vydržela. Ve vztahu je sex důležitý. Ne nejdůležitější, ale jakmile si nerozumíte s partnerem v intimních záležitostech, vztah začne chřadnout. Mám kamarádku, která s posledním parterem čekala pár týdnů. A teď neustále opakuje, jak je hodný, ale že v posteli to není ono. Neustále doufá, že se to zlepší. Jenže nezlepší, a tak se jejich vztah pomalu, ale jistě blíží k záhubě, i když se oba mají rádi a ani jeden si to nechce připustit. Jednoduše jakmile je v nepořádku sex, ve vztahu to začne skřípat. 

Proč tedy čekat tak dlouhou dobu na sex, když po velkých očekávání nakonec zjistíme, že si s druhým v posteli nerozumíme? Odloučení je poté obtížnější a oběma nám to láme srdce a jsme zklamaní. Kde se stala chyba?
Proto se také většina mých přátel vrhá do postele už při prvních schůzkách. Jak řekla má kamarádka:"Zjistíte, že si rozumíte v pohledu na život už během pár hodin, a tak proč otálet." Člověk ještě není zamilovaný, jen zjišťuje, zda má smysl v onom randění i nadále pokračovat.

Opravdu neznamená, že když se s někým vyspíte na první schůzce, ihned si o vás pomyslí, že nestojíte o vztah, že jste přelétaví. Další z mých průzkumů ukázal, že z velké části schůzky, které skončily během prvních tří setkání v posteli, pokračovaly randěním a chozením po několik dalších měsíců nebo dokonce i několika let. Což dokazuje, že pokud hledáte dlouhodobý vztah, není důvod držet se rad hollywoodských filmů, tedy nemít sex během prvních tří schůzek. Naopak je asi lepší si druhého záhy otestovat a nečekat několik měsíců, abyste zjistili, zdali vám bude po všech stránkách vyhovovat.

Jak byste odpověděli vy? Sex už na třetím rande, je to brzy a nebo vám na tom nezáleží?
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©