pátek

Miluj svůj život


Ahoj, zlatíčka. Dlouho jsem se vám neozvala. Hodně jsem si urovnávala v hlavě. Potřebovala jsem čas na přemýšlení. Uvědomila jsem si, že blog na jednu stranu velmi omezuje. Pár let jsem blogovala tím stylem, že jdu na danou akci jen proto, abych měla zajímavé články na blog. Nedává to smysl. Prvotní myšlenkou nebylo to, že jdu někam jen proto, abych si danou událost, dané místo užila. Ale šla jsem tam zejména z toho důvodu, že budu mít díky události zajímavé fotky a tím i článek. Smutné. Proto jsem i postupně přestala chodit na akce, kde jsou zvané blogerky. Necítila jsem se tam dobře. Když si s někým nerozumíte, máte z lidí špatný pocit, proč to opakovat? A tak jsem přestala na tyto akce chodit. Radost jsem z událostí neměla. A kamarádky jsem na těchto událostech taky neobjevila.  Nenaplňovalo mě to. Měla jsem snad i pocit, že se ve společnosti cítím špatně. Vyčerpávalo to.


Zato když jsem začala pořádat vlastní události, z vlastní iniciativy, s lidmi, se kterými mám opravdu něco společného, aniž bych přemýšlela o tom, že se budou fotky události vyjímat na blogu, začala jsem konečně žít a poznávat báječné lidi. Za posledního půl roku, dokonce už to bude tři čtvrtě roku, jsem se tak změnila, že už je na čase vytvořit nový článek s 30 fakty, které o mně možná ještě nevíte... Ten původní z března naleznete tady.

Co se mého vitariánského měsíce týče, tak jsem to moc nezvládla :D. Jednoduše má závislost na pečivu byla silnější. Navíc všechny ty placky a raw chleby jsou tak neskutečně drahé, že jsem měla během 10 dní vyčerpaný měsíční limit na jídlo :D.

A mimochodem... Testuji teď samou veganskou kosmetiku, takže brzy se tu můžete těšit na recenze tělových másel, sprchových gelů, šampónů, olejů... kondomů :D. (Puritáni pozor! :D) A s tím se i vrátím k článkům o sexu. 
SHARE THIS POST

1 komentář:

  1. Ahoj Ceady, podcast byl super, příjemná změna a strašně ráda si zase něco od tebe poslechnu!
    Taky jsem táda, že ses zase ozvala. Dlouho sleduji spoustu beauty blogerek, ale úpřímně už mě ty neoriginální, stále stejné recenze unavují a jsem ráda, ze jsi přišla s něčím novým, na co se už moc těším. Hrozně mě baví, že jsi svá a že ses dala jiným směrem. No a upřímně - už se těším i na články o sexu. Protože proč to neprobrat, no ne? :-D

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©