středa

Berlínské úlovky

Jestli jste čekali, že tady objevíte haldu oblečení... Omyl :D. Ne, že bych nebyla schopna vrátit se z Primarku s několika taškami hadrů, ale na takové nákupy nebyl čas. Namísto toho jsme si s holkami užily krásnou poklidnou neděli procházením se po Berlíně.


Jak už jsem se zmiňovala v předešlém článku, byl to osud. Do rukou jsem vzala dvě knihy a po otevření jsem zjistila, že jsou obě dvě v komiksovém duchu. A tak jsem je tam nemohla nechat. Věděla jsem, že budou skvělým dárkem. Takže tu vlevo jsem věnovala nejlepšímu kamarádovi a tu vpravo sobě :D. Jsem si vděčná, že jsem si ji nadělila, ani netušíte, jakou si umím udělat radost. :D


Narazila jsem i na jeden stánek, který jsem měla chuť vykoupit. Miluji diáře, bloky, zápisníky. Kdybyste mi snad náhodou chtěli někdy něco dát, blok s originálním vzorem nebo kresbou mi udělá neskutečnou radost. Tento mi na první pohled učaroval. 
Mimochodem... Vypadá to, že mi chybí čára života :D. Já to říkám pořád, že jsem upír. Jsem nenasytná, stále všechny štvu tím, jak jsem veselá, že to vypadá, že jsou lidi ze mě vysátí a nakonec téměř nespím. :D 


Hodinek není nikdy dost... Aneb v sobotu se mi díky stálému psaní si s přáteli na facebooku vybil mobil a já se díky tomu musela ptát v jednom kuse ostatních, zdali netuší, kolik je hodin.
Tyhle jako přívěšek na krk nemají chybu. Jsou mi daleko milejší než ty náramkové.
Zpožďují se o dvě minuty (teď mám pocit, že snad i o pět :D) a nevím, jak je přenastavit. Ale... je to koneckonců neskutečně roztomilé, protože mi připomínají, že se nemám tolik stresovat a že nemám být tak uspěchaná, protože mi nic neuteče. :) :D 


Musela jsem vběhnout do LUSH. Skončila jsem u parfémů a narazila na mou nejoblíbenější veganskou unisex vůni, kterou jsem měla kdysi v tuhé formě.
Za tento parfém jsem utratila nehoráznou sumu, protože jsem si popletla cenovky... Takže další dva měsíce budu o hladu :D. To víte.. Osud :D.

BTW Včera jsem objevila na Praze 7 kouzelný obchůdek, který jsem málem vykoupila. Budu vám ho muset nafotit, protože tam mají neskutečné poklady a byla by škoda se tam nepodívat. :)
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©