úterý

DIY: Ta nejsnazší nástěnka


Nedokážu si představit život bez nástěnky. Byla bych tak zahlcena mraky bloků, diářů a papírů... Počkat... To jsem i tak, protože mimo nástěnku si píšu poznámky a nápady všude možně a do školy a mimo domov nástěnku samozřejmě netahám... I když takovou vychytávku jsem měla před pár lety, abych šetřila papír.... Pamatujete si Boogie Board?

Vždy jsem chtěla originální nástěnku. Kdysi jsem chtěla dřevěnou rustikální. Jednoduše obří neopracované dřevo na zeď, do kterého bych přibila velké ošklivé hřebíky a do nich propichovala papíry s nápady. Na nerealizovatelné projekty jsem expert.  :D
Poté přišel nápad velkého šedivého plechu a modrých magnetek z IKEY. Ale i v tomto případě nedošlo k realizaci. S vrtačkou nejsme nejlepší kamarádky. Takže bych tak akorát opřela plech o zeď. Tím pádem jsem i druhý nápad rázem zavrhla.  BTW Teď mám doma tak akorát ty modré magnetky.
Nakonec jsem zvolila tu nejsnazší možnost. Koupila jsem si přes internet tabulovou barvu, štětce a křídy. Z půllitrové plechovky jsem si tak natřela vchodové dveře a zadní část skříně, která mi dělí místnost a odděluje tak spací část. :) Mám tak díky velké skříni obří nástěnku a ke všemu originální stále se měnící zeď. :)

SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©