úterý

Nejmilejší podzim

Miluji podzim, a vlastně i zimu a jaro... Jediné období, které nemám ráda je léto, teploty nad dvacet pět stupňů, opékání se na sluníčku a chytání bronzu není nic pro mě... i kdybych chtěla :D. Já nachytám tak maximálně spálenou kůži, úžeh a úpal. Takže tohle období si naprosto užívám. Dokonce i ty pikniky jsou daleko kouzelnější mezi spadaným listím nežli v létě, které samozřejmě k jídlu venku v parku nebo kdekoli jinde v přírodě přímo vybízí. :)
Výhodou podzimního pikniku není pouze krásná barevná příroda a měkké spadané listí, ale i klid a taky to, že vám nikdo nezabere vaše oblíbené místo v parku :D.


BTW... Naposledy se mi povedlo připravit parádní jednoduché veganské řízky ze seitanu. Mám doma zásobu polotovaru, tedy sypké směsi, která je už jen čistým lepkem, takže se člověk nemusí zatěžovat zdlouhavou přípravou z mouky. Přidáte jen zeleninový vývar, na sojovce nešetříte, přisypete hojně medvědího česneku a červené papriky .... Uválíte váleček, ze kterého už jen odkrajujete plátky, které dáte na gril. Je to jednoduché a není na tom co zkazit, vždy se řízky povedou. 


A to nejkouzelnější na konec :)... Při podzimním odpoledním pikniku člověk nemusí čekat dlouho do noci, aby si užil romantický západ slunce. A to jsem nedávno vedla debatu právě o tom, jak je možné, že se většinou zamiluji právě na podzim :). Tohle období k tomu přímo vybízí.
Podzim jednoduše miluji. :)

Jaké období je to vaše? A ve které období se nejčastěji zamilováváte? :)
SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©