čtvrtek

Originální dárky pro muže (plus giveaway)

Každý člověk je jiný, a tak věřím, že dárek pro mého partnera nemusí být tím ideálním dárkem pro toho vašeho, ba dokonce ani toho mého, protože mu nečtu myšlenky, ale řídím se jen instinktem a jeho zájmy a koníčky. Je něco, co váš partner dělá rád? Nebo mluví o něčem, co by rád dělal, ale nemá třeba odvahu? Popostrčte ho vánočním dárkem. A pokud patříte mezi chudé studenty, mám pro vás ještě tipy na DIY dárky, které jsou originální a druhého určitě taky potěší. Osobně musím říct, že taková dárková kazeta mě nenadchne tak, jako když  vím, že člověk obešel více obchůdků a takovou dárkovou "kazetu" nebo spíš balíček vytvořil podle své chuti a nejednalo se jen o bezmyšlenkovité sáhnutí do regálu v drogérii.


1) Vánoce se nezadržitelně blíží. A tak jsem přemýšlela nad originálními vánočními dárky. Jsem milovnice všemožných bloků, bločků, diářů a sešitů, takže bych to ani nebyla já, kdybych nějaké Vánoce někoho nějakým takovým dárek neobdarovala. Tentokrát jsem objevila na Lovemusic tyhle recyklované diáře, které se vyrábí z vinylových desek. Což je určitě vidět na první pohled. Přišlo mi zajímavé, že můžete obdarovanému vybrat obrázek skupiny, zpěváky nebo čehokoli jiného, i když já volila právě obrázky s hudební motiv, když je diář vyroben z desky.
Jako dárek jsem tak zvolila diář na rok 2016 a nelinkovaný blok na všemožné poznámky a nápady.
2)  Manufaktura nedávno představila novou řadu pro muže, která má velmi originální obaly. Doporučuji se podívat.


3)  Pokud nestíháte ani vy, ani váš partner připravit si ráno musli a zároveň vám nevyhovuje to z obchodu plné éček a máte chuť mu namíchat něco podle své libosti, doporučuji nadělit mu pod stromeček mixit. Namícháte si musli přesně podle chuti, takže se nemůže stát, že by obsahovalo něco, co vám zrovna nechutná. Cena takového tubusu, který si naplníte sami se pohybuje okolo 200 korun. Záleží samozřejmě na tom, čím ho naplníte.

4) A pokud máte chuť, můžete vyrobit vlastní kosmetiku. TADY máte návod na zimní balzám nejen pro vousáče.

Protože jsem vám chtěla udělat radost a poradit vám s takovým vánočním dárkem pro přítele, brášku nebo tatínka, rozhodla jsem se uspořádat giveaway o tento velký Lush balíček, který obsahuje čistě veganskou kosmetiku.


Abyste balíček získali, odebírejte můj facebook, kde se dozvíte novinky z první ruky a tady do komentáře mi napište jaké vánoční dárky dáváte mužským... a nezapomeňte přiložit email, abych vás mohla v případě výhry kontaktovat. :) Držím palce :).

SHARE THIS POST

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za všechny komentáře, které mi vždy udělají radost. :)
Pokud byste se mě chtěli na něco zeptat neveřejně, napište mi email nebo vzkaz na facebooku. A pokud Vám nebude vadit, že si Váš dotaz přečtou další čtenáři, klikněte (dole) na ikonku "ask me".

Přeji Vám krásný den!

The life of Ceady. All rights reserved. ©